Rritet bilanci, dalin pamjet nga aksidenti me 1 të v.d.ekur e 2 të plagosur para pak minutash

Dalin pamjet nga a.ksidenti i ndodhur pak me pare ne Fratar te Mallakastres. Rritet bilanci i te perfshireve në aksidentin e rëndë qe u regjistrua rreth orës 15:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë.

Në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon.

VIDEO KETU

Policia bën me dije se si pasojë e përplasjes së dy makinave ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetiti “Benz”, ndërsa 2 pasagjerët në mjetin tip furgon janë transportuar në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe 2 të dëmtuarve si dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe: