Rudina e ftuar te Xingu habit fare Ermal Mamaqin: Duhet të kesh bo** që të bësh humor

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është e ftuara e mbrëmjes se sotme ne Xing me Ermalin. Intervista e saj ka shkaktuar shume te qeshura, ashtu sic duket edhe ne kete video, ku jane zbuluar disa nga pyetjet dhe pergjigjet më pikante.