Sa e veçantë/ Miriam Cani dhe Alban Skënderaj japin lajmin e ëmbël, nxjerrin foton e djalit, zbulohet emri i mrekullueshëm

Këngëtari Alban Skënderaj ka ndarë sot me të gjithë fansat lajmin e ardhjes në jetë të djalit të tij. Duke publikuar një foto ku duket profili i djalit, Albani zbulon dhe emrin e  veçantë që i kanë vendosur: Duamë, sikurse është dhe kënga e publikuar me Miriamin që bëri bujë.