Saimir Kodra nxjerr videon e mësueses shqiptare që la nam në klasë, kapet mat duke…

Në shkollën “Shyqyri Peza” , mësuesja Akila Dosti është fotografuar duke përdorur celularin në klasë, edhe pse kjo është e ndaluar për mësues e nxënës.

Momentet mund t’i ndiqni në videon më poshtë:

Ajo u publikua dhe u komentua në studion e “Stop” në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar” këtë të premte.

Lexo edhe: