Sali Berisha: BILD shpartallon Ramën, faktohet se bosi i mafies cakton deputetët dhe fitoren

Pas serisë së përgjimeve të publikuara nga gazeta e madhe gjermane Bild, ku mes të tjerat, zbulohen telefonatat që Astrit Avdylaj, bën me kreun e bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, reagon ish-kryeministri Berisha.

Sipas tij, BILD shpartallon Ramen dhe narkoshtetin e tij. Berisha, shkruan me tej se “pergjimet te cilat faktojne se bosi i mafies dhe vrasesi Astrit Avdyli cakton deputetet dhe fitoren e tyre”.

Postimi i Berishes

PERGJIMI I PARE!

Gazeta gjermane Bild, me e madhja ne Europe shpartallon Ramen dhe narkoshtetin e tij.

Ajo publikon per here te pare pergjimet te cilat faktojne se bosi i mafies dhe vrasesi Astrit Avdyli cakton deputetet dhe fitoren e tyre. sb