Sali Berisha publikon parodinë: Kurrë më besim Edvin Kristaq Mashtrimit

Ish Kryeministri Berisha ka ndarë me ndjekësit e tij ne faqen e tij të facebook-t një video montazh me personazh kryesor Kryeministrin Edi Rama dhe prmtimet e tij para se të vinte në pushtet.

Nje parodi që ka si mesazh “kurrë më besim Edvin Kristaq Mashtrimit”!, shkruan ish kryeministri Brisha në mesazhin që shoqëron videon

Ja postimi i Berishës në facebook:

Nje parodi qe ka si mesazh “kurre me besim Edvin Kristaq Mashtrimit”! sb

SHIKONI VIDEON KETU