“Sapo ndodhi, Gala…”/ Vajza e Robert Aliajt krenon gjithë shqiptarët, ‘ngre në këmbë gjithë Belgjikën’ (Video)Robert Aliaj ka dhënë lajmin e bukur se vajza e tij Gala ka shkëlqyer në ‘The Voice of Belgium’. Ajo është zyrtarisht një nga finalistet e “The Voice Kids” në Belgjikë.“Sapo ndodhi. Gala kaloi në finale. Ndiqeni perfomancën e saj të fundit dhe shumë falenderime për mbështetësit”, ka shkruar ai.https://www.instagram.com/p/CEukVubDrLs/?utm_source=ig_web_copy_link