Serbët kanë fri.kë nga druri?! Artan Hoxha publikon pamjet: Ja ç’bën trajneri i tyre në mes të TiranësGazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha ka publikuar pak më parë foton e trajnerit të ekipit të “Crvena Zvezdes” dhe ndihmësve të tij duke konsumuar kafe në një prej zonave më të njohura të Tiranës.Krahas fotos së publikuar në Facebook, Hoxha shkruan se ata kanë konsumuar pijen e tyre pa asnjë problem dhe pa u su.lmuar nga askush, madje kishte nga ana që i kishin kërkuar edhe foto për kujtim.Ndër rreshta Hoxha dërgoi një mesazh edhe për mediat serbe, të cilave u kërkoi që të qetësohen pasi askush nuk do të dh.unojnë kampionët e tyre në Shqipëri, ndryshe nga sa ndodhi në ndeshjen Shqipëri-Serbi disa vite më parë.