Sfida e jetës për kuqezinjtë, ja si do të rreshtohen sot përballë turqve

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Turqisë dhe Shqipërisë.

Pas gjashtë ndeshjeve në Grupin H, Shqipëria renditet e katërta me nëntë pikë, tri më pak se Islanda në pozitën e tretë dhe gjashtë më pak se dy të parat, Franca dhe Turqia.