Sh.e.rr në familjen Berisha, ç’po ndodh mes Arminës dhe Shkëlzenit?

Armina Mevlani dhe djali i ish kryeministrit shqiptar, Shkëlzen Berisha, mbeten një nga çiftet më të komentuar të showbizit dhe publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë më shumë për ta.

Si çdo çift, edhe Armina e Shkëlzeni kanë ato zënkat e vogla dhe me anë të një postimi në Instagram fashionistja na ka treguar se çfarë ndodh pas sh errit.

Armina ka postuar një video ku tregon macen dhe maçokun e saj që për leshen me njëri-tjetrin e në fund mbajnë inat duke qëndruar larg.

“Gruaja dhe burri pas sherrit”, shkruan Armina krah videos ku tregon këtë moment qesharak që ndodh edhe tek çdo çift.

Kujtojmë që Armina dhe Shkëlzeni vitin tjetër pritet të bëjnë një dasmë madhështore.