Sh.okuese/ Ah e shkreta sa e re, vetvr.asje në TiranëNjë ngjarje e rëndë raportohet nga Tirana. Një grua i ka dhënë fund jetës.“Më datë 28.10.2020, rreth orës 20:15, në rrugën “Him Kolli”, dyshohet se është vetë’hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia.