Sh.okuese në Tiranë, vajza hidhet nga kati i 8 i pallatit

Një ngjarje shumë e rëndë sapo ka ndodhur në Tiranë.

Mesditën e sotme, raportohet se një vajzë e re është hedhur nga kati i 8-të i një pallati.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ‘Unaza e re’.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.