Sh.okuese pamjet/ Ak.sident masiv në Blladre-Lezhë, FOTO tro.nditëseNjë aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur sot në autostradën Blladre-Lezhë në vendin e quajtur ‘Ura e Muratit’.Mësohet se aksidenti ka qenë i trefishtë dhe njëra prej makinave ka përfunduar përmbysur anës rrugës. Nuk ka të lënduar por vetëm dëme material.