Shën Valentini do edhe 3 ditë, por ja ku janë ato që duhet patjetër t’i dini

Dita e Shën Valentinit po afron dhe ajo është e gjitha për dashurinë, kështu që për të festuar edhe këtë vit mjafton ofrimi i dashurisë!

Këtu janë disa mënyra për ta bërë Ditën e Shën Valentinit të paharrueshme!

Organizoni një party!

Provoni të vendosni disa dekorime festive, ndizni disa qirinj dhe shërbyeni në enë ‘sexy”, si luleshtrydhet e zhytura në çokollatë.

Largohuni nga qyteti nëse keni mundësi. Festimi në bregdet, apo edhe në mal mund të shijojë më shumë.

Trajtoni veten. Një maskë fytyre apo masazh trupi do ju bënte të ndiheshit i dashuruar me veten./ShkodraNews