Sherr i ashpër në studion e Fevziut/ ‘Bën si eksperte’, Lala i kthehet zv.ministrit: Mosha jote…Një debat i ashpër është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Blendi Fevziut mes gazetares Klodiana Lala dhe zv ministrit të Brendshëm Besford Lamallari.Ky i fundit në një moment që Klodiana ndërhyri teksa fliste Lorenc Vangjeli dhe tha ‘doja të testoja njohuritë e Lorencit për këtë se unë e dija’, tha:‘Kjo i di të gjitha’.

Kaq mjaftoi që gazetarja të irritohet dhe ti kërkojë zv ministrit të kërkonte falje për atë që tha.

‘Ty nuk ta lejon edhe mosha të bësh ironi me mua, kështu që tërhiqi mbrapsht ato që the’, iu drejtua Lala, ndërsa Lamallari ia ktheu:

Ti bën si eksperte që i di të gjitha.

Video ketu ne minuten 1:45

Lexo edhe: