Sherr i fortë në plazh, femrat shtrijnë në tokë njëra-tjetrën, në fund dalin pa të brendshme

Kjo eshte nje nga ato sherret qe vertete te trembin dhe te terheqin vemendjen, dhe per me teper, ka ndodhur mes femrash.

Sherri ndodhi ne Mikonos, ndersa askush nuk i mori vesh arsyet.

Femrat u shtrine pertoke duke rra.hur njera tjetren deri  sa nderhyne kalimtaret.

Videon e gjeni ketu: https://www.facebook.com/maria.fiorentinou.5/videos/vb.100002007534599/2429377710472456/?type=2&video_source=user_video_tab