Sherr në familje, vdés burri dhe plagosen nënë e bijëNjë ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të enjte në Cyrih, ku si pasojë e një konflikti familjarë, është vra.rë një burrë ndërsa kanë mbetur të plagosur nënë e bijë.Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes dhe çfarë saktësisht ka ndodhur, por na ajo që raportojnë mediat vendase, thuhet se 47vjeçari me origjinë kosovare, është gjetur nga shërbimet e policisë i pajetë, ndërsa nënë e bijë të plagosura.Policia po heton ngjarjen ndërsa dy të plagosurat janë nisur drejt spitalit.