Shikoni çfarë i bën Shkëlzeni në makinë Arminës, nuk e duron dot…

Blogerja e njohur Armina Mevlani duket që është admiruese e muzikës rock, por mesa duket në këtë aspekt shijet me partnerit e saj janë të kundërta. Kjo u pa në një video që publikoi sot Armina, e cila po shijonte muzikën e saj të preferuar gjatë një udhëtimi me makinë me Shkëlzen Berishën.

Teksa po këndonte vargjet e këngës “Sex on fire” nga Kings of Leon, papritur iu ndërpre muzika dhe Armina iu kthye Shkëlzenit:

“Pse ma fike?”.

“S’fika gjë unë”, iu përgjigj ai.

“Ai nuk e duron dot muzikën time besoj”, shkruan ajo./ShkodraNews

Lexo edhe: