Shikoni foton/ Pas ndarjes nga Roberti, Nora më se*ksi se kurrë

Është e habitshme se si ajo arrin që të ketë një formë të tillë. Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi pas ndarjes me bashkëshortin e saj, Robert Berishën në paraqitjet  e saj dhe në fotot e publikuara duket më se*ksi se kurrë.

Nora publikoi për fansat një fotografi në llogarinë zyrtare në ‘Instagram’, ku shfaqej mjaft tërheqëse në veshje sportive.

Lexo edhe: