Shkātërrohet makina luksoze e Luana Vjollcës, çfarë ka ndodhur me moderatoren gjatë natës

Makina e moderatores se njohur, Luana Vjollca, eshte shk.aterruar ne pjesen e pare te xhamit. Nuk dihet se cfare ka ndodhur ne te vertete, a jane pamje reale apo eshte nje inskenim per ndonje xhirim te ri qe ajo po ben.

Disa ditë më parë, Luani publikoi disa pamje teksa po xhironte për një projekt të ri, por me sa duket gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç duhej.

Dikush ka shka.tërruar xhamin e përparmë të makinës luksoze të Luanës, tip Ferrari. Ishte vetë moderatorja, ajo që e bëri të ditur këtë lajm, me anë të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram, teksa pyet kush dhe pse e bëri këtë.

“U qyqa kush e bëri këtë?!”, shkruan prezantuesja e “Shiko Kush Luan”.