Shkoi për pushime, vajza t.ronditet, babai i v.des në duar. Oh Zot sa e rëndë ajo që ndodhiShkojne per pushime, por kthehen per mort.Një 68-vjeçar ka humbur jetën në plazhin e Zvërnecit.Sot, rreth orës 10:30, në plazhin e Zvërnecit, pranë vendit të quajtur “Hunda e Plakut”, shtetasi S.Dh., 68 vjeç, banues në Korçë, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe si pasojë është mbytur në ujë.

68-vjeçari vuante nga diabeti dhe ishte i shoqëruar me të bijën prej disa ditësh duke bërë plazh në këtë zonë. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale.