Shokohen njerëzit në plazh, një burrë merr të gjithë vëmendjen kur del i veshur me…Një burre ka çuditur pushuesit duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve për shkak të veshjes së tij.Siç shihet dhe në videot e mëposhtme të publikuara nga JOQ, burri shfaqet me tanga në plazh dhe kështu ka nxjerrë “në shesh” të pasmet e tij.Ai ndodhet nën shoqërinë e një gruaje dhe shfaqet i qetë. Sakaq, burri lëviz lirshëm rreth bregut të detit.

Por ndërsa për të një plazh i tillë mund të jetë normalitet, veshja e tij nuk ka kaluar pa u vënë re dhe filmuar.