Shoqja e ngushtë i mori burrin nga krevati, modelja e famshme publikon fotot që do t’ju lënë pa fjalë

Ato ishin shoqe të ngushta dhe ngado i shihje bashkë… fjala është për modelejn e famshme Bella Hadid dhe këngëtaren Selena Gomez.

Rreth një viti më parë, Selena i mori të dashurin Bellës, këngëtarin e njohur The Weekend, ndërsa në media u përfol se Bella e vuajti shumë këtë gjë pasi ishte shumë e dashuruar me të, shkruan ShkodraNews.

Por duket se tashmë çdo gjë i është rikthyer të ”zonjës” pasi Bella dhe The Weekend janë sërish bashkë.

Në disa foto të bëra publike nga Bella, ata shihen më të dashuruar se kurrë.

Epo Selena… na vjen keq, kështu është kur merr “miell hua”. /ShkodraNews