Shpërthen moderatorja shqiptare: Masturboheshit fshehur me fotot e mia

Është një ndër gazetaret më rebele, kështu është cilësuar përherë, pasi liria e saj në media e në jetën private ka qenë gjithnjë befasuese.

Roza Lati, e cila sot ka shumë fansa, por dhe nga ata që e kritikojnë, ka realizuar një set fotografik shumë provokues.

Bashkangjitur këtyre fotove, ajo ka shkruar edhe një mesazh, ku u drejtohet atyre që e kanë kritikuar apo paragjykuar për “lakuriqësinë” e saj.

“Kjo eshte Roza… fuqia e se ciles zhveshi mendjet e vyshkura… e lakuriqsise se vete i shiti mend pa bere pazare me fatin. Ishte nje marreveshje me veten dhe me syrin e aparatit qe ne ate kohe!!! ….kur familjet si shembull te keq njihnin minifundin dhe jo Kardashians. Kush u skuq nga ju kur Roza me lakuriqsine e saj perplasej me shpejtesi pas hekurave te autostrades, kur ne rruge s’kishte makina, por gomere..?

Te gjithe ju peshperitet… nje pjese nuk i foli ne sy, e gjysma tjeter u masturbua fshehur ne nje frymarrje te pergjysmuar ku fjalet fliteshin si te dilnin nga goje te memecta… Ku ishit ju o meshkuj qe sot beni like nga karriget e llotos dhe votoni modelet e eskortes qe u zhveshen perpara kartes se kreditit nderkohe qe une kisha peshtyre injorancen tuaj qe ne 2009en me setin e pare fotografik me te brendshme fashion per nje reviste te famshme mode ne Shqiperi..?

Sot, une qesh me ju, qesh me veten, dhe bashkepuntoret e mi qeshin me mua, qe ne vendin tuaj zgjodha Sashen.

Sasha mos u merzit zemer… se nuk do e komentoj askush lakuriqsine tende… Ata jane Qen qe flasin shqip ndaj lakuriqsise sime, ndersa ti Sasha, njeriu qe une zgjodha per kete photoshoot ne vend te meshkujve qe nuk mi rruajten dot kembet”, shkruan ajo.