I shpëtoi a.k.sidentit të rëndë dhe u zhduk disa muaj, ç’ka ndodhur me vajzën e Eli Farës

Disa muaj më parë, vajza e këngëtares së njohur Eli Fara i shpëtoi një a.k.sidenti të rëndë.

Por tani është rikthyer më në formë se kurrë.

Marina Fara ka rihapur llogarinë në rrjetet sociale.

Ajo ka ardhur më e nxehtë se kurrë në rrjetet sociale, ku ka provokuar me foto buzë detit.

Këtë herë bjonde, Marina ka paralajmëruar një verë të nxehtë me fotot që nuk do të mungojnë nga bregdeti. Kujtojmë që pas aksidentit bukuroshja vendosi të tërhiqej disa kohë nga rrjetet sociale, deri në këtë rikthim, që duhet thënë është vërtet i zjarrtë.