Shqipëri-Andorra/ Spikeri shkodran s’ndalet së qeshuri, ja çfarë i shkruan lojtari i kombëtares

Ndodh shpesh që në transmetime live gazetarët dhe moderatorët të mos e mbajnë të qeshurën.

I fundit që nuk është përmbajtur live, është spikeri i lajmeve Bes Jacaj, i cili po fliste për ndeshjen Shqipëri-Andorra.

Jacajn e ka kapur e qeshura live, ndërsa është munduar të vijojë normalisht raportimin, por regjia është kujdesur që t’i kalojë pamjet nga studioja tek ndeshja.

Në lidhje me këtë ka reguar edhe lojtari i kombëtares Besnik Balaj i cili shkruan: “Kronikat e sportit hyjnë te ato funny vlla”