Si qëndron e vërteta dhe ç’po fshihej? Era Istrefi zbulon gjithçka për ‘shtatzëninë’, publikon foton…

Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka publikuar sot një foto në rrjetin social në Instagram ku ka hedhur poshtë gjithë zërat të cilët thanë se ajo ishte shtatzënë, pas një fotoje që qarkulloi me barkun e fryrë.

Mirëpo, Era i ka hedhur menjëherë poshtë aludimet. Këngëtarja në foton e fundit shfaqet me barku e sheshtë, duke lënë të nënkuptohet se lajmet që qarkulluan janë të pavërteta.