Siç s’e keni parë kurrë! Pa drita dhe ujë prej 11 orësh, Arian Çani shfaqet krejt ndryshe në emision

Mbremjen e sotme moderatori i njohur Arian Cani eshte shfaqur ndryshe ne emisionin e tij.
Ne fillim te Zone e Lire, Cani shtoi kureshtjen e te gjitheve me paraqitjen.

Këtë herë ai mbante mjekër, ndërsa nuk ngurroi të tregojë edhe arsyen. Çani tha se ka qenë 11 orë pa drita dhe ujë.

“Po po, mos u kruj me gjermonin sepse mund të të ndodhë si mua, 11 orë pa ujë pa drita. Mund të mbetesh edhe pa rruar, siç mbeta unë. Kërkoj ndjesë të gjithëve ju që nuk e keni qejf mjekrën, por kështu është kur mbetesh 11 orë pa ujë pa drita”, – tha Çani.