Situata politike e rënduar, a ju shkon mendja për s*ks? Ja si përgjigjen shqiptarët

Teksa na ndan një javë nga zgjedhjet dhe situata politike duket e rënduar, Fiks Fare ka zhvilluar një VOX Pop me temë: Situatë shumë e ngarkuar me përgjime, votime, protesta, po a ju shkon mendja për s*ks?

Paloma është përballur me përgjigje nga më të ndryshmet, madje disa prej tyre edhe pikante.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Shiko videon këtu