Skifteri shqiptar, i “rrëmben” fanellën lojtarit të Bajrenit kur ai po e… (VIDEO)

Një skifter shqiptar është shfaqur në arenën e futbollit, pikërisht në takimin mes Bajernit dhe Shalkes këtë fundjavë. Ndërsa një fëmijë i ka kërkuar fanellën lojtarit të Bajernit, Joshua Kimish, shqiptari ka nxjerrë kthetrat dhe ia ka marr nga duart futbollistit gjerman i cili vendosi ti plotësojë dëshirën vogëlushit.

Këtë herë skifteri ishte nga Kosova dhe ai e ka grabitur fanellën pikërisht në mometin kur futbollisti po bëhej gati tia dorëzonte atë vogëlushit që ndodhej mes tifozëve. Video ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, por gjithçka ka shkuar në vendin e vet, kur shqiptari vendosi t’ia dorëzojë fanellën vogëlushit.

Per videon klikoni ne