Solli në jetë bebin e saj të parë, ja si duket pas disa muajsh Maya Alickaj, paralajmëron se…

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Maya Alickaj rikthehet në skenë pas një mungese disa mujore për shkak të ardhjes në jetë të fëmijës së saj të parë.

Ajo i rikthehet jetës muzikore pikërisht më 9 Mars, për festën e nënave.

Lajmin e ka dhënë vetë Maya në një video në rrjetet sociale ku duket në shtëpinë e saj me fëmijën në krahë. Ja cfarë thotë ajo:/ShkodraNews