“Sot do ndiheni shumë k.e.q, do kaloni një kri.zë shumë të vështirë”. Ç’thonë yjet sot? Ja shenjat që marrin lajme të këqija

Do kaloni një krizë të vështirë. Dashi nuk do të kalojë një ditë të lehtë sot përsa i përket dashurisë. Por, ja kush janë shenjat që do marrin lajme të këqija.

DASHI 21. mars – 20. prill
Sot do kaloni një krize te vështirë ju te dashuruarit dhe ne shume momente do ndiheni keq. Si ju ashtu dhe ai qe keni ne krah do e ngrini zërin me shume nga sa duhet. Beqaret do jene pafund sensuale dhe shume veta do mundohen t’i bëjnë për vete. Ne këtë mënyrë ata do mund te bëjnë edhe zgjedhjen me te mire. Ne planin financiar mund te ndërmerrni edhe rreziqe nëse jeni te sigurte se do fitoni shume.
DEMI 21. prill – 21. maj
Sot do ndiheni here pas here te mërzitur ju te dashuruarit sepse rutina do ju pushtoje. Nëse nuk bëni përpjekje për te ndryshuar situatën mund te bini shpejt edhe ne depresion. Beqaret do jene me te privilegjuar ne dashuri dhe me shume mundësi do arrijnë ta bëjnë për vete atë qe pëlqejnë. Sektori i financave nuk do jete aspak ashtu si keni dëshiruar prandaj ulini ne maksimum shpenzimet.
BINJAKET 22. maj – 21. qershor
Dite shume e kënaqshme ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Me partnerin nuk do keni as problemin me te vogël dhe buzëqeshja do mbizotërojë gjithë kohës. Beqaret ka mundësi qe te realizojnë disa nga takimet me te bukura dhe mund ta ndryshojnë edhe statusin. Ne planin financiar do jeni shume me te logjikshëm dhe do arrini ta mbani situatën nen kontroll.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Dite shume sensuale do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni pozitive dhe te buzëqeshur gjate gjithë kohës. Nga ana tjetër, ne mbrëmje do kaloni edhe çaste romantike. Beqaret do kenë disa takime, por vetëm një qe do realizojnë ne mesdite do ju pëlqejë tej mase. Buxhetin do dini si ta menaxhoni gjithë kohës dhe gjendja ka për te qene shume me e mire nga me pare.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Dite shume e qëndrueshme ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni shume me te qete pasi do i zgjidhni një e nga te gjitha problemet qe keni pasur. Për beqaret do ketë plot mundësi për takime, por jo te gjithë do mund te bëjnë zgjedhjen përfundimtare. Ne planin financiar fati do jete gjithë kohës ne jetën tuaj kështu qe mund ta kryeni pa frike edhe ndonjë shpenzim me te madh.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Do jeni shume impulsive sot ju te dashuruarit dhe do i thoni fjale te gabuara atij qe keni ne krah. Marrëdhënia mes jush do përkeqësohet me shume nga sa mund ta kishit menduar ndonjëherë. Beqaret duhet te ndjekin instinktin e tyre sepse ai do i çojë ne rrugën e duhur. Sektorin e financave do arrini ta mbani me shume nen kontroll dhe nuk do keni asnjë lloj tronditjeje.

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Rrethanat do ju mundësojnë përmirësimin e jetës tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do jeni shume me te hapur me partnerin dhe nga ana tjetër edhe me tolerante me te prandaj gjithçka do ju ece për mrekulli. Beqaret kane për te pasur një dite mbresëlënëse kur do ndodhin edhe ndryshimet e shumëpritura. Ne planin financiar duhet te bëni me shume përpjekje qe gjendja te ketë disa përmirësime.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Ka mundësi te tregoheni xheloze për parterin tuaj gjate kësaj dite dhe te mundoheni ta kontrolloni atë. Marrëdhënia ne çift mund te ketë disa tronditje te vogla, por jo problematike. Beqaret nuk duhet kurrsesi te ndërmarrin shume rreziqe vetëm për ta ndryshuar statusin sepse do vije qe dite qe do pendohen. Buxheti do ekuilibrohet ndjeshëm dhe do mund te kryeni disa shpenzime me tepër.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Jeta juaj me atë qe keni ne krah do jete pasionante dhe emocionuese sot. Ne çdo moment do përjetoni kënaqësi te forta dhe ndonjëherë do ju duket sikur jeni ne ëndërr. Beqaret duhet t’i shprehin pëlqimet e tyre sepse përndryshe nuk kane si ta ndryshojnë statusin. Për financat mos e dëgjoni aspak mendimin e njerëzve rreth e rrotull përveçse te specialisteve te fushës.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Jeta juaj ne çift nuk do ketë as probleme dhe as tension gjate kësaj dite. Do i merrni gjerat shtruar dhe do e shihni me optimizëm te ardhmen. Beqaret do jene me lozonjare dhe do i shprehin pëlqimet me tepër nga me pare. Ka mundësi qe një pjese te hedhin ndonjë hap me shume. Dielli do jete planeti qe do ua ngrohe xhepin. Situata financiare do jete edhe me e mire nga sa e kishit menduar ndonjëherë.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Ata qe janë ne një lidhje kane njohur edhe dite me te mira. Sot ne disa raste mund t’iu dalin edhe mosmarrëveshje dhe probleme te vogla. Beqaret do kenë shume pune dhe sado qe do duan ta ndryshojnë statusin, nuk do munden dot. Plutoni do ju beje shume te logjikshëm me shpenzimet kështu qe edhe situata e financave do mbetet e kënaqshme.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Edhe pse dita do filloje pak e zymte për çiftet gjerat do përmirësohen shpejt dhe mbrëmja ka për te qene goxha emocionuese. Përgatituni edhe për surpriza. Beqaret do jetojnë ne një ambient shume harmonik dhe te mbushur me mundësi interesante njohjeje. Financat nuk do jene te këqija dhe kjo për shkak te menaxhimit te mire qe keni bere se fundmi. Vazhdoni ne këtë rruge dhe nuk do pendoheni.