Sot u bë me djalë, Arbana Osmani poston foton dhe pre.k me fjalët e mrekullueshmeSot ka ardhur në jetë një vogëlush me emrin Diell. Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar fotografinë e parë të djalit të saj të porsalindur.“Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua!”, shkruan ajo krah fotots.