“Stresi 24 orë me dash.nore në burg”, Keisi poston mesazhin ‘tron.ditës’

Para disa muajsh këngëtari Stresi u arrestua dhe kaloi disa muaj në bur.g por mbështetja e tij më e madhe ka qenë ish-partnerja, Keisi.

Mjaft aktive në rrjetet sociale Keisi publikonte shpesh foto me ish-bashkëshortin e saj ku tregonte mbështetjen e madhe dhe besimin që kishte për këngëtarin.

Së fundmi Keisi ka publikuar disa komente të ndjekësve të saj, përmes versionit të famshëm “Question” apo “Pyetje-Përgjigje”

Njëri prej mesazheve është tejet tronditës , pasi një fans/e e rrjetit social i tregon sesi Stresi e ka tradhtuar. Por Keisi  siç duket nuk është aspak e shqetësuar  dhe krahas mesazhit super të gjatë Kejsi shkruan: Çfarë mendimi keni për njerëz të tillë, fanse apo inatçore?

Lexo edhe: