Su.lmohet studio e Mozzik, reperi publikon pamjet, ka një mesazhStudioja muzikore e këngëtarit Gramoz Aliu, i njohur ndryshe si Mozzik, është su.lmuar.Ka qenë vetë reperi që e ka bërë me dije këtë su.lm, teksa ka publikuar edhe pamjet e studios muzikore, me xhama të thy.era dhe të dëmtuar.“Sa të ligë që jeni! Pfff”- shkruan ai.