T.ronditet bota e futbollit/ A.ksident i rëndë, humb jetën ish-ylli i Real Madrid

Bota e futbollit në zi.

Ish-sulmuesi i Arsenal dhe Real Madrid ka ndërruar jetë pas një aksidenti.

Ai është aktivizuar edhe me disa skuadra të tjera të mëdha evropiane.

Jose Antonio Reyes ishte vetëm 35 vjeç.