T.ronditet vendi, bie nga ballkoni i hotelin dhe v.des turisti. Humb jetën edhe…

Një 49-vjeçar bie nga kati i shtatë i hotelit dhe v.des ne vend.

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Marbella në Spanjë.

Sipas mediave, për fat të keq i ka marrë jetën edhe një 43-vjeçari që ndodhej në ballkonin e një dhome, disa kate poshtë tij, pasi i ka rënë sipër.

Anthony Holmes nuk dihet nëse ka rënë aksidentalisht apo është vetëhedhur, por fati edhe më tragjik ishte i spanjollit Antonio Gonzalez, i cili ishte me familjen e tij duke festuar ditëlindjen e vajzës.

Plagët e rënda që ai ka marrë pasi Holmes i ra sipër, i kanë marrë jetën pak minuta më vonë.