Tashmë 4/ Rudina Magjistari jep lajmin dhe nxjerr foton: E vogël sa një lajthi, është një ëmbëlsirëModeratorja Rudina Magjistari ka zbuluar ‘pjesëtarin e ri të familjes së saj’.Teksa ka publikuar në rrjetet sociale foton e një qenusheje të vogël, Magjistari shkruan se ‘Lajthia’, ka vetëm një javë me ta dhe ‘është një ëmbëlsirë’.