“Të ra leku në dorë dhe bën p*rdh, Ardit Gjebrea të bëri…”, plas me personazhin e njohur: Po uli çik çmimet, mos na…

Dietologia e njohur,. Blerina Bombaj ka ndare me ndjekesit e aj nje koment qe i eshte lene ne nje nga postimet e bera ne Instagram.

“aman moj o njeriu me i edukuar i ksaj bote si ato jehovait . po ik moj te dha zoti lekun e na ben si e ditura e botes u heq karbohidratet njerzve shton proteina yndyrna t mira edhe e kthen biznes po je kaq humane ti mos merr 300 mij lek pwr nj muaj diet sa nje rrog ne shqipri po uli cmimet mos na shit pordh neper rrjete se te beri arditi 10 vite reklam qe u bere njeri”, i shkruan komentuesja/i.

Blerina me ironi i kthehet: Mua me dha Zoti leke, mi nisi me banke! Ndersa Arditit Zoti i tha “kesaj do i besh reklame, se ashtu eshte nje muhabet, dhe nuk dua ta diskutoj