Telefonoi gruan ‘për pak më v.r.anë’- pastaj zhduket papritur, gjendet bosh makina lulsoze, dyshohet se në Vlorë ka…

Të shtënat qe t.r.o.nditen sot Vloren nuk jane aq te parendesishme sa i beri policia.

Blute e Vlores nxituan të jepnin një njoftim se autori kishte q.elluar me a.rmë dhe më pas ishte larguar.

Por burime për Faxweb.al bëjnë me dije se ngjarja nuk ka qenë dhe aq banale, pasi një person rezulton të ketë humbur kontaktet me familjarët pas të shtënave.

Pronari i një makine Porche, që gjendet në vendngjarje me dyer të hapura, dhe që dyshohet se ka inicialet E.V, ka telefonuar bashkëshorten dhe i ka thënë “për pak më v.ranë”, por që pas kësaj telefonate ka humbur të gjitha kontaktet.

Pra nuk dihet ende nëse është lënduar apo jo, por dihet që nuk është në vendngjarje dhe nuk ka më kontakt me familjarët e tij. Nuk përjashtohet mundësia që të kemi të bëjmë me një rast pe.n.gma.rrje.