Tha se ai nuk ishte i mirë në krevat, ish-gruaja e futbollistit shqiptar shijon beqarinë dhe nxjerr c*cat

Pak pasi u nda prej tij, ajo nuk e mbajti gojën dhe foli disa gjëra që ranë në sy.

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, që luan me Zvicrën, Blerim Xhemajli kthehet në qendër të vëmendjes.

Ajo u ka marrë edhe një herë mendjen mediave rozë.

Te gjitha fotot i keni KETU

Erjona Sulejmani, e cila në fillim njihej si bashkëshortja e futbollistit në kombëtaren e Zvicrës, fama e saj u rrit shumë kur ajo deklaroi se futbollistët nuk janë të mirë në shtrat.

Pas kësaj ajo u nda nga Blerim Xhemajli dhe po vazhdon të shijojë jetën si një beqare dhe është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundi, modelja po qëndron për pushime në plazhet fantastike spanjolle të Ibizas teksa po sjell edhe fotografi në llogarinë personale në Instagram.