Tha se i jep gjyshja para, publikohen pamjet e super shtëpisë së Ilda Bejlerit

Pak kohe me pare ajo u komentua gjate per nje pergjigje qe u dha fansave lidhur me jeten e luksit qe po bente, ndersa tha se gjyshja e saj ishte nga nje familje e pasur.

Këtë sezon, Ilda do të shfaqet në moderimin e “Procesi Sportiv” në Top Channel.

Së fundmi, Ilda ka lajmëruar se emisioni ka filluar dhe këtë e ka bërë duke zbuluar njëkohësisht edhe disa pamje nga shtëpia e saj.

Në këtë video të publikuar nga Ilda, shihet se moderatorja del nga dhoma e gjumit, shkon në atë të pritjes, ku bie në sy arredimi modern. “Sot në mbrëmje shihemi në Top Channel”, ka shkruar ajo.

Pamjet i gjeni ketu: VIDEO