Tjetër rekord i zi/ MSH: 302 të infektuar, ja sa viktima kishte në 24 orët e funditMinistria e Shëndetësisë ka përditësuar të dhënat e 24 orëve të fundit përsa I përket shifrave të personave të infektuar me Covid dhe atyre që kanë ndërruar jetë.Sipas MSH në 24 orët e fundit kanë humbur jetën nga Covid 4 persona, ndërsa kanë rezultuar pozitiv 302 persona.Të shtruar në spitalet Covid po sipas MSH janë 262 persona, ndërsa jënë shëruar 82 pacientë.