Tr.onditëse/ Kuksianët i bëjnë pritë policisë, pl.as keq…vjen njoftimi ur.gjentNjë ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kukës, ku pasi policia ka ndaluar një kamion pa targa të mbushur me krom, familjarët e drejtuesit e mjetit i kanë zënë pritë policisë gjatë momentit të shoqërimit në komisariat.Por uniformat blu kanë njoftuar sot se i ka vënë në pra.nga tre persona dhe ka shpallur në kërkim një person tjetër.