Tra.gjedi e rëndë/ Humb jetën në Shkodër boksieri profesionist

Nderron jete nje boksier i huaj ne pallatin e sportit QAZIM DERVISHI te Shkodres. Isus Velchkov ka pesuar komplikacione shendetesore gjate ndeshjeve te boksit dhe ka nderruar jete ne spital bejne me dije burime nga spitali i Shkodres. Ngjarja e rende ndodhi ne turneun miqesor te boksit profesionist./ShkodraNews