Trajleri shtyp këmbësorin, detajet e trishtaTrajleri ka aksidentuar nje kembesor sot ne Elbasan. Per fat te mire ai u dergua ne spital dhe ndodhet mire nen kujdesin e mjekeve.Informacion paraprakRreth orës 14:00, në unazën e qytetit Elbasan, pranë Kryqëzimit të Cërrikut, shtetasi V.M., 55 vjeç, banues në Maliq, Korçë, duke drejtuar mjetin trailer , ka plagosur shtetasin R.Z., 62 vjeç, i cili ishte këmbësor dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Lexo edhe: