Tro.nditëse/ Këngëtari i njohur gjendet i vd.ekur në bagazhin e makinës, ho.rror pamje që…Një këngëtar shumë i njohur, reperi Brian Trotter, i njohur nga të gjithë si “Kent Ëon’t Stop”, është gjetur i pajetë në bagazhin e një makine në autostradën e Floridas.Mediat e huaja bëjnë me dije se trupi i reperit është gjetur në bagazhin e një makine, rastësisht pas një aksidenti në autostradën Palmetto Expressëay, në Miami.Menyra se si u gjet ai eshte e tm.errshme.  Policia dyshoi, pasi në makinë vinte një erë e keqe. Oficerët gjetën trupin e reperit, i cili ishte i mbuluar me një batanie dhe trupi ishte i dekompozuar.