U gjet i pajetë brenda në shtëpi, policia jep detaje: Ishte 30 vjeç, pranë tij kishte…

Të dielën në Pejë është gjetur një person pa shenja jete. Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se dyshohet se ai ka bërë vetëv.r.asje

Ngjarjas ka ndodhur mëngjesin e së dielës, ku i riu është gjetur pa shenja jete.

Në dhomën ku është gjetur ai i pajete janë gjetur dhe konfiskuar një p i stoletë me 9 f i shekë, një g ëzhojë një p r edhë e f is hekut si dhe një kuti në të cilën ka pasur 40 f i shekë që i përkisnin a r mës së gjetur.

Policia ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante policore ndërkaq me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i te ndjerit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore.