U martua në fshehtësi dhe mbajti identitetin e saj mister, këngëtari na prezanton për herë të parë me bashkëshorten

Gold Ag u martua pak kohë më parë në fshehtësi por nuk e zbuloi bashkëshorten e tij.

Por këngëtari i famshëm ka vendosur ti prezantojë ndjekësve gruan që i rrëmbeu zemrën vetëm tani.

Ai publikoi një foto në krah të bashkëshortes në rrjetin e tij social Instagram dhe uroi ndjekësit për festën e Fiter Bajramit.

Gold Ag i dha fund beqarisë në 5 mars të këtij viti. Ai njoftoi lajmin me anë të një postimi ku publikoi një foto të dorës së tij dhe bashkëshortes duke bërë simbolin e shqiponjës.

Por ai nuk zbuloi imazhin e saj, duke e mbajtur mister.