U mundua ta mbante të fshehtë, ish-zëdhënësja e Berishës merr gëzimin e madh në jetë

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë teksa lajmin e shtatzënisë Laura për gjithë këto muaj e ka mbajtur të fshehtë.

Juristja dhe biznesmeni Theodhor Cami janë bërë prindër të një djali, bën të ditur “revistawho.com”.

Ardhja në jetë e vogëlushit i ka gëzuar shumë çiftin dhe të gjithë familjarët dhe miqtë e tyre.

Laura dhe Theodhori janë prindër edhe të një vajze me emrin Krisa e cila është 2 vjeç.